Барселона и Атлетик Билбао играят при резултат 0:0 в мач от

...

НА ЖИВО: Барселона - Атлетик Билбао 0:0, греда на каталунците

Барселона и Атлетик Билбао играят при резултат  0:0 в мач от 10-я кръг на Ла Лига.

Първото по-сериозно състояние пристигна още в 10-а минута, откакто Жоао Феликс пропиля голяма опция, откакто получи превъзходен пас в наказателното поле, само че едонствено съумя по някакъв метод да забоде топката в напречната греда. Малко по-късно Фермин Лопес получи акуратен пас, разсякъл отбраната, само че опитът му, ориентиран в долния десен ъгъл, бе необикновено отразен от Унай Симон.

В 21-а минута отбита топка доближи до Иняки Уилямс на границата на пеналтерията и той шутира към задачата, само че Марк-Андре тер Щеген блесна със ужасно избавяне, като мазета в корнер. Пет минути по-късно Жоао Феликс проби в наказателното поле и падна след единоборство със съперников състезател, само че съдията даде сигнал, че няма да отсъди дузпа.

Стартови сформира:

Барселона:  1. Тер Щеген, 3. Балде, 5. Мартинес, 15. Кристенсен, 2. Кансело, 22. Гюндоган, 18. Ромеу, 6. Гави, 14. Жоао Феликс, 32. Лопес, 7. Феран Торес

Атлетик Билбао:  1. Симон, 17. Берчиче, 4. Паредес, 3. Вивиан, 18. Де Маркос, 14. Гарсия, 21. Ерера, 11. Нико Уилямс, 8. Сансет, 9. Иняки Уилямс, 12. Гурузета